Diyetten zevk alın!Yaza incecik girmek için yediğiniz onca tatsız tuzsuz yiyeceği küçük süslemelerle damak tadınıza uygun hale getirmeniz mümkün.

Öğünlerinizden bıktıysanız, sofranızı baharatlarla şenledirerek daha acısız kilo verebilirsiniz. Düzenli uyku ve egzersizle birlikte uyguladığınız zaman bu yöntem istediğiniz bedene girmenizde size yardımcı olacaktır. Üstelik yiyeceklerinize hiç kalori eklemeden!


İlk olarak antioksidan yönünden bolca zengin olan fesleğen sizin yağ yakmanız konusunda da en büyük dostunuz olacaktır. Aynı şekilde nane; içerdiği mentolle daha rahat nefes almanızı sağlayacak, hazımsızlık, gaz ve bağırsak sendromu gibi problemlerinizi çözüme kavuşturacaktır. Mutlaka tüketilmesi önerilen adaçayı; hafızayı kuvvetlendirerek, vucüt direncini yüksek tutar. Diyetle birlikte genç kalmak istiyorsanız, biberiye tüketmelisiniz.

Gergin bir vücutla fit bir görünüm sergilemek istiyorsanız, günde iki çay kaşığı kekik uzmanların önerisi. Demir ihtiyacımıza cevap olan kekik böylece vücuda alınan oksijenin ve suyun hücrelere taşınmasını sağlayacaktır. Yenilenmiş bir cilt, diyet ve egzersizle kaybedilenleri tekrar kazanmaktan geçer.

Daha sağlıklı ve lezzetli zayıflamak istiyorsanız günlük hayatta tüketebileceğiniz ya da yiyeceklerinizi süsleyebileceğiniz baharatları dikkate alın.

Etiketler: ,