Bacak Sıkılaştırıcı LosyonlarBacakların daha diri ve canlı gözükmesi için; bacak sıkılaştırıcı losyonlar ve kremler kullanılır. Doğal olarak yapılan bakımlar daha etkili olup; etki süreleri daha uzundur. Bacak sıkılaştırma için yapabileceğiniz losyon ve kremler;

Bacak Sıkılaştırma İçin Losyon ve Krem Hazırlama

Doğal Bacak sıkılaştırma; 
3 adet limon suyu sıkılır. Sıkılan limonların içine 10 tane aspirin eklenir. Bu süre içinde aspirinler limonun içinde eriyecektir. En son karışıma bebek yağı eklenir. Bu karışımla bacaklarınıza, aşağıdan yukarıya doğru masaj yapabilirsiniz. Masaj işlemi bittikten sonra; ılık bir duş alarak bakım işlemini tamamlamalısınız.


Bacak Sıkılaştırma Losyonu;
Bitkisel yağları karıştırdıktan sonra, bu yağlara yetecek kadar krem eklenir. Elde edilen krem ile; bacak bölgesine masaj yapılır. Bacakların sıkılaşmasına oldukça faydalı olan bakım ile; 2-3 ay arasında, sıkı bacaklara sahip olabilirsiniz.

Bacakları sıkılaştırmak için Yağ karışımı ; 
Malzemeler ile hazırladığınız bacak losyonunu, aşağıdan yukarıya doğru hareketlerle bacağınıza sürebilirsiniz. Bacağınız ısınana kadar bu işleme devam edin. Masaj işlemini yaklaşık 10 dakika sürdürün. Losyonu bacağınızdan çıkarmak için duş alın ve bacaklarınıza krem sürün. Bacaklarınız daha sıkı ve toparlanmış bir hale gelecektir.

Etiketler: , , , ,