Göğüs Büyüten Maske Tarifleri


Göğüs ölçülerinden şikayeçi hanımlar için göğüs büyütme etkili doğal maske tariflerini veriyoruz. Hanımların rahatlıkla uygulayabileceği bu 5 adet göğüs büyütücü maske tarifini evinizde kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Göğüs Büyütücü Maskeler

 Göğüs Büyütücü Maske (1) ; - 1 fincan su, -3 tutam sedef otu

1 fincan suyu bir cezveye koyarak ısıtın. Daha sonra ocaktan alarak içine sedef otunu ilave edin. Bu şekilde 10 dakika kadar demlendikten sonra, masaj yaparak göğüslerinize uygulayın.

 Göğüs Büyütücü Maske (2) ; - Ayçekirdeği jeli, -Aloevera jeli, - Ginseng tozu, -Serum fizyolojik

Tüm malzemeleri karıştırarak göğsünüze uygulayın. Karışımı yarım saat göğüs bölgenizde beklettikten sonra ılık suda durulayın bu karışımı haftada 2 kez uygulayabilirsiniz.


 Göğüs Büyütücü Maske (3) ; - 1 su bardağı su, -1 avuç ısırgan yaprağı (kurutulmuş)

1 su bardağı suyu kaynattıktan sonra içine ısırgan yaprakları atın ve demlenmeye bırakın. Demlendikten sonra içinden alarak suyu ile göğüs bölgesine masaj yapın. Isırgan otu göğüs büyütmek için faydalıdır. Masaj şeklinde uygulanmalıdır. Haftada 2 kez uygulanmasında sakınca yoktur.

 Göğüs Büyütücü Maske (4) ; - Çörekotu yağı

Avuç içine aldığınız bir miktar çörekotu yağı ile göğüslerinize masaj yapın. Masaj yaptıktan sonra göğüsleriniz kaşınmaya başlayacaktır. Bu iyiye işarettir. Göğüsleriniz bünyenize göre oldukça kısa sürede ölçülerde fark edecektir.

 Göğüs Büyütücü Maske (5) ; - Kara üzüm çekirdeği

Kara üzüm çekirdeğinin göğüsleri büyütücü etkisi vardır. Aktarlarda toz halinde satılır. Kara üzüm çekirdeğinin toz şeklinde olanı alınarak, yoğurda karıştırılıp yenebilir. Günde bir tatlı kaşığı kara üzüm çekirdeği bir kase yoğurda karıştırılır. Daha fazlası vücuda zarar verebilir. 15 gün içinde göğüslerinizin hafif de olsa büyüdüğünü hissedersiniz.

Etiketler: , , , ,