Bölgesel zayıflamanın püf noktaları

İşte bölgesel olarak zayıflamak isteyenlere altın değerinde öneriler...

Kilo sorunu hemen hemen herkesin sorunu haline gelmiş durumda. Özellikle şişman veya obezlik değil, bölgesel fazla kilolar da insanları rahatsız ediyor...
İşte bölgesel olarak zayıflamak isteyenlere altın değerinde öneriler...

TÜM VÜCUDA YEŞİL KAHVE

Kahvaltı ve akşam yemeklerinden önce bir bardak su, ile günde iki kez 400 er miligram alınacak yeşil kahve glikoz emilimini yavaşlatarak vücudunuzun her yerinde yağın birikmesini önler.

KARINA FASULYE

Midede çözünebilen lifler barındıran fasulye karın yağına bağlı yanmayı azaltan iyi huylu bakteriler üretmeye yarar. Her yemekte yaklaşık 225 gram fasulye yiyerek karın yağlarınızı eritebilirsiniz. Ayrıca önemli bir nokta yemeklerinize nohut ekleyerek te aynı etkiyi yaratabilirsiniz.

KOLLARA MAYDANOZ

Hormonların dengelenmemesi ve düzensiz beslenme üst kol gibi vücudunuzun belli kısımlarında yağ depolamaya yol açar Bunun için Günde 3-4 bardak maydanoz çayı için. Her öğünde 1 tane olmak üzere 3 adet tatlı patates yiyin. Tatlı patates ve maydanoz güçlü antioksidan barındırır.

BASENLERE MUSLi

Basenlerinizden mi şikâyetçisiniz? O zama size harika bir karışım tarifi veriyoruz! İki fincan yulaf, 2 fincan kırılmış fındık, 1 fincan buğday, 1 fincan çekirdeksiz kuru üzüm, 1 fincan ayçiçeği tohumu, 1 fincan badem, 1 fincan ince kıyılmış kuru kayısıyı karıştırıp, blendırdan geçirin. Bir hafta boyunca kahvaltı ve öğlen yemeğinde bir bardak diyet soğuk süt ilave ederek tüketin.

ACİL DURUM YİYECEKLERİ

Diyet yapıyorsunuz ama çok acıktınız ve bu sizi yordu. O zaman acil durum yiyeceklerine başvurabilirsiniz. Açlık hissi halinde yağ depolamayacak ve el altında bulundurulacak bazı yiyecekler şunlardır: Kuruyemiş (Badem, fındık, ceviz) Doğranmış meyve, Kuru meyve (Üzüm, dut, kayısı)

Etiketler: , , ,