Bitkisel göğüs büyütme

Göğüslerinizi büyütmek için illa ki neşter altına yatmanız şart değil. Biraz alışkanlıklarınızı değiştirip, birazda sabır göstermenizi gerektiren bir uğraş göğüs büyütmek.

Bize gerekli malzeme olan şerbetçi otunun kozalak ektresi. Bu bitki her yerde bulunmasa da herhangi bir aktara sorup, edinebilirsiniz.

Bu yöntemi uygulayıp göğüslerini büyütenler iyi sonuç aldıklarını kısa zaman içerisinde göğüslerinde büyüme olduğunu söylüyor. Düzgün uygulandığında alacağınız sonuç 1,5 ayda ortalama 4 – 5 santim büyüme.


Bitkisel Göğüs Büyütme Reçetesi
2 yemek kaşığı koyduğunuz şerbetçi otunun üzerine kabınızın 3’te 1'i kadar su koyun. Ocakta çok az kaynatın ve süzün daha sonra bu karışımın içine yağsız el kreminden ekleyin. Elde ettiğiniz karışım krem kıvamında olmalı çok sulu olmamalı. 1 gün boyunca kapalı ve serin bir yerde bekletin (buzdolabı değil). Önce ıhlamur yağı veya suyu ile göğüslerinize masaj yapıp ardından hazırladığınız karışımı göğüslerinize uygulayın.1 saat bu karışım göğüslerinizde beklesin. Şerbetçi otunun hoş bir kokusu vardır. Yıkamasanız da sizi kokusu ile rahatsız etmez.

Hatırlatma : Günde 1 bardak ada çayı içerek de göğüslerinizin büyümesine katkı sağlayabilirsiniz.

Önemli : Bitkisel göğüs büyütme tarifini  Göğüs büyütme Masajları ile desteklerseniz sonuçlar daha etkili olur.

Etiketler: , ,