Göğüs Büyütme Masajı ve Diğer Doğal Yöntemler


Göğüs büyütme masajı göğüslerinizin bir yada iki beden büyümesini sağlayabilir. Her gün düzenli masaj yaparak etkileyici sonuçlar alabilirsiniz. Aşağıda verdiğimiz masaj yöntemleri her gün düzenli olarak uygulanırsa hem daha büyük hem de daha sağlıklı göğüslere sahip olmak mümkündür.

Göğüs Büyütme Masajı 

Her iki göğse; içten dışa doğru 100 adet masaj yapılır. Her iki göğse de aynı şekilde, aynı sayıda masaj yapılması gerekir.

Her iki göğüs birbirine yaklaştırılıp, bırakılır. Bu hareket de 30 kere yapılır.

Göğüsler her yöne doğru hareket ettirilerek, değişik şekillerde büyütülmesi sağlanır. Bu uygulamada 10 kere tekrarlanır.

Göğsünüze bu masajları yapmadan önce; bitkisel bir yağ kullanarak ellerinizi ve göğüslerinizi nemlendirmelisiniz.


Her Gün Yapılabilecek Göğüs Büyütme Masajı 

Avuç içlerinizi göğüslerinize koyarak daire çizmelisiniz. Yaptığınız dairesel hareketler göğüslerinizin büyümesini sağlayacaktır. Bu hareketi 50 kere, her iki göğse de uygulamalısınız.

Göğüslerinizi büyütmek için; koltuk altı masajı da uygulayabilirsiniz. Kollarınızı yukarı kaldırıp, koltuk altlarınıza istediğiniz şekilde masaj yapabilirsiniz. Sayısını fazla abartmamak şartı ile bu yöntem de etkili sonuçlar verebilir. Şekilci olmanıza gerek yok spontan bir şekilde bedeninizi tanıyarak hangi hareketin daha uygun olduğunukendiniz bulabilirsiniz. Küçük çaplı basınç ve yarım dairelerle başlayabilirsiniz.

Soğuk Su ile Göğüs Büyütme Masajı 

Soğuk su ile yapacağınız masaj; daha çok etkilidir. Soğuk su ile uyarılan göğüs bölgesi, daha çabuk büyür.

Avuç içlerinizi göğsün ön kısmında birleştirin ve avuç içlerinin birbirine baskı yapmasını sağlayın. Bu hareketi 15 kez tekrarlayabilirsiniz. Bu hareketi tekrarladığınız sürece; göğüslerinde gelişme göreceksiniz.

Yapılacak hareketlerden bir diğeri de; elinize bir havlu alıp sıkıyor gibi yapmaktır. Havlu sıkma hareketi; göğüs kaslarının gelişmesini sağlayacaktır. Göğüs kaslarınızın gelişmesi hem irilik hem de dirilik için gereklidir.

Masajla Göğüs Büyütme  Hareketi

Bir başka yöntem de; Göğse alttan yukarı doğru masaj yapmaktır. Bu şekilde 30 kere tekrarlanan hareket; göğüslerinizin büyümesini kolaylaştırır. Avuç içine aldığınız göğüsleri hafif bastırarak yukarı doğru kaldırın yukarıda 1-2 saniye tutun ve serbestçe bırakın. Bu masajı yoga ile de desteklerseniz etkisi artacaktır..

Göğüs Büyütme Hareketi

Karnınızın üstüne yüzükoyun uzanıyor ve ayakların havaya kalkmasına mani olmak için ayaklarımızı kanepenin veya yeteri kadar ağırlığa sahip bir ev eşyasının altına yerleştiriyorsunuz. Sonrasında derin bir nefes alıp aynı anda vücudunuzun üst kısmını kaldırırken kollar ile de suda yüzme hareketi yapıyorsunuz. Kolları yan tarafa doğru getirirken daha önce aldığınız derin nefesi ağır bir biçimde geri verip, yavaşça üst bedeninizi indiriyorsunuz. Bu işlemi 10 defa tekrar etmemiz yeterli olacaktır.

Basit Göğüs Büyütme Hareketleri

1- Dizlerinizin üstüne oturup kollarınızı omuz yüksekliğinde havaya kaldırın, vücudunuzu dik tutmak şartıyla arkaya doğru iki kere esnettikten sonra öne getirip aşağıya indiriniz. Bunu 15 defa tekrar ediniz.

2- Dizlerinizin üstüne oturup kollarınızı havaya doğru kaldırdıktan sonra iyice gerin ve kollarınızı yanlardan aşağıya indirin. Bunu 15 defa tekrar edin.

3- Diz çökerek diz kapakları üzerine oturuyoruz. Daha sonra her iki kolumuzu eş zamanlı olarak aynı anda arkaya doğru esneterek göğüs kaslarını geriyor ve kolları iki yana indirip bunu 15 defa tekrar ediyoruz.

4- Diz kapaklarınızın üstüne oturup bir elinizi belinize yerleştirerek öteki kolunuzu önden arkaya doğru hızlıca itin ve kolunuzu yana doğru indirin. 7 defa sağ 7 defa sol kolunuzu bu şekilde hareket ettirin.

Göğüs büyütme masajları sabırla uygulanırsa büyümeyi ve ebat olarak genişlemeyi sağlar. Dikkat edilmesi gereken nokta; yağ veya kremlerle birlikte nemliliği ve kayganlığı sağlamak. Masaj yaparken ellerinizin daha iyi hareket edebilmesi için; bitkisel yağlardan yararlanmak gereklidir.

Göğüs Büyütme Masajının Püf Noktaları
Kadınların dış görünüşü için büyük önem taşıyan göğüsler; masaj yolu ile istenilen boyuta getirilebilir. Yukarıda verilen masaj uygulamalarından birini seçerek; hemen başlayabilirsiniz.

Etiketler: , , ,