Header Ads

Reklam

Saglikcom.com sürekli güncellenen dinamik içeriğiyle, özel inceleme ve dosyalarıyla haber, internet ve gündemin nabzını yakından tutan bir e-dergidir. Erkekcom.com’ da reklam vermek hedeflediğiniz kitleye yakından ulaşmanızı sağlayacaktır.

Saglikcom.com ‘da Reklam Seçenekleri

Saglikcom.com’ da banner reklam, tanıtım yazısı, sponsorluk ve özel dosya sayfa olmak üzere üç farklı reklam seçeneği bulunmaktadır.

Banner Reklam

Saglikcom.com’ un her sayfasında yer alan Üst 468×60, Sağ Sütun 300 x 250 ve iç yazı sayfalarında 336×280, yazıların altında yer alan 468×60 reklam alanlarını tanıtım için kullanabilirsiniz. Bunun dışındaki reklam banner isteklerinizi de bize iletebilirsiniz.

Kategori Sponsorluğu

Saglikcom.com’ da yer alan çeşitli yazı kategorilerinden markanız için uygun olana sponsor olabilirsiniz. Bu reklam modelinde kategori sayfası markanıza ait görsellerle zenginleştirilecek, kategori sizin markanızın adıyla birlikte anılacak.

Tanıtım Yazısı

Saglikcom.com ‘da işiniz, blogunuz, siteniz vb ile ilgili tanıtım yazıları yayınlatabilirsiniz. Tanıtım yazıları tarafınızdan yazılıp bize gönderilmektedir. İsteğiniz halinde özel ücrete mukabil size özel tanıtım yazısını editörümüz hazırlayabilir.

Tüm reklam seçenekleri ve özel reklam teklifleriniz için zebrayayincilik@gmail.com adresini kullanabilirsiniz.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.